MENU

Naše SLUŽBY

DISTRIBÚCIA SOFTVÉRU ŠKOLENIA TECHNICKÁ PODPORA KONVERTOVANIE 2D/3D CAD DÁT 2D/3D KONŠTRUOVANIE NÁSTROJÁRSKA VÝROBA

Naše SLUŽBY

distribúcia softvéru

Potrebujete kresliť technický výkres, konštruovať alebo obrábať dielce rýchlo, zároveň efektívne? Predávame softvéry Discovery a SprutCAM, ktoré sú pre Vás ideálnou voľbou.

TECHNICKÁ PODPORA

Ak počas používania softvéru narazíte na problém, my Vám radi pomôžeme. Sme skúsení a veľmi ochotne Vám poradíme. Stačí nás kontaktovať a akonáhle bude možné, ozveme sa Vám.

2D/3D KONŠTRUOVANIE

Ponúkame komplexné riešenia jednoúčelových strojov, ďalej montážnych, meracích, strojných prípravkov. Pracujeme s moderným 3D CAD softvérom Discovery.

ŠKOLENIA

Po objednaní softvéru Discovery alebo SprutCAM Vám ponúkame aj možnosť školenia, kde si budete môcť osvojiť mnoho vynikajúcich funkcií nami ponúkaných softvérov.

KONVERTOVANIE 2D/3D CAD DÁT

Táto služba je určená zákazníkom, ktorý prijímajú od svojich partnerov CAD dáta, ktoré však nedokážu otvoriť a to z dôvodu, že nemajú k dispozícií CAD softvér alebo ak majú tak ich CAD systém nedokáže ten formát otvoriť.

NÁSTROJÁRSKA VÝROBA

Realizujeme prototypovú, malo- aj veľkosériovú výrobu dielcov modernými CNC technológiami. Programovanie našich technológií realizujeme v CAM systéme SprutCAM. Navštívte stránky našej nástrojárne keam.sk

DISTRIBÚCIA a predaj softvéru TECHNICKÁ PODPORA

K spektru našich činností patrí nielen predaj CAD/CAM softvérov, ale aj možnosť vzdelávania a technickej podpory. Pomáhame tak zvyšovať spôsobilosť našich partnerov a zákazníkov. Neustále zdokonaľovanie schopností, znalostí a zručností je v súčasnej dobe zásadným prvkom pre zvyšovanie konkurencieschopnosti na trhu. Záruka poskytovania kvalitných služieb je predpokladom úspechu.